Avatar uživatele
FlAsh_7

Jakým fotoaparátem fotíte?

Nejsem jeden z těch co řeší techniku, jen mě to zajímá.

Čím fotíte?

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1675 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Za tím účelem mám fotoaparát

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Já fotím svým tlačítkovým mobilem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Vojta24

Mobilem … Xiaomi Mi8 má excelentní foťák a umělá inteligence schopná korigovat řadu atributů už je u telefonů i výrazně vyspělejší než u klasických kompaktů, kde často nebývá žádná nebo funguje mizerně. Takovej mobil umí pořizovat i 4K video a když se to hodí dokonce i video které lze přehrávat zpomaleně které má 120 až 900fps, to už jistě neumí žádný kompakt 🙂

Nedávno jsem si pořídil hračku Insta360 EVO Camera, což je super kamera/foťák která pořizuje sférické fotografie a videa se širokým zorným úhlem ve 3D, takže se pak ve všech videích můžete rozhlížet kolem sebe a máte pocit jako byste tam skutečně byli protože vnímáte i veškerou hloubku v záběru (je to ještě mnohem lepší vjem než jaký znáte z 3D kina). To má podle mne vlekou budoucnost v oblasti fotografie. Na prohlížení takových fotek ale potřebujete mít nějakou 3D helmu, které ale dnes stojí pár šupů (dají se koupit i jen za $5, tzv. Google Cardboard – ten na to bohatě stačí)

Upravil/a: Vojta24

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Používám dva kvalitní foťáky Nikon, jeden kompakt, druhý zrcadlovka, se šikovným objektivem. Spokojenost, jsou i na dálkové ovládání a točí i parádní videa. Ještě podle potřeby používám stativ (pro tu zrcadlovku).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Chytrým telefonem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Takových otázek tu už bylo… Nikon F3, FM3, FM2, leica M7, bronica 6×6. Sem tam sony A7 II.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Používám několik fotoaparátů různých značek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek