terry

Čím doma topíte? My plynem, přitápíme krb.vložkou.

Nejlepší odpověď
anonym

uhlí - kotel

přitápím dřevěnými briketami,tedy pokud jsou hořlavé. Viz má otázka. 🙂

Další odpovědi
panenka

plyn

Máme doma 2 wafky na plyn ale převážně topíme krbem.

dědapetr

plyn

Dálkové topení plynová kotelna

hanny 2

plyn

Máme kotel v bytě.

Itter

plyn

  • prud na podlahu v koupelně

Jikra

plyn

ReHu

plyn

Hlavně, pomáháme dřevem a papírem z domácnosti.

tom004

elekřina

Akumulačky s regulací, a neměnil bych.

hanulka11

uhlí - kotel

janek66

dřevo

filva

elekřina

Deli

elekřina

kristýnary

My doma topíme dřevem. Myslím si, že se jedná o nejlacinější způsob vytápění. Sice je se dřevem dost práce, ale za ty ušetřené peníze se to vyplatí. Ani pořizovací náklady nebyly tak vysoké. Koupili jsme si obyčejná krbová kamna, na které přítel napojil komín, který jsme koupili z https://www.poctivy-komin.cz/ a bylo hotovo.

janbratan

A netopíte někdo podobným https://www.lev­nekrby.cz/bio­krby/ biokrbem z téhle nabídky? Protože si chceme pořídit ale nejprve bych rád věděl jaké máte zkušenosti.