Alesh

Čím doma svítíte? 🙂

http://www.li­dovky.cz/v-budoucnu-si-lide-budou-svitit-moci-d73-/ln_veda.asp?c=A111113_­141844_ln_veda_O­GO

Nejlepší odpověď
kapka

Svítíme normálníma žárovkama na elektřinu, případně svíčkou, ohněm z krbových kamen a mobilem. V budoucnu si, koukám, budeme vyrábět elektřinu z vlastní moči a auta budou možná jezdit na vodu. Kolik bude asi stát ta voda? 🙂

Další odpovědi
Michal Kole

Úsporné žárovky nebo zářivky v lampě na záchodě a v koupelně 40W žárovka

Jikra

Svítíme obyčejnýma žárovkama.Až to bude fungovat z moči tak budu samostatný ve spotřebě a ještě zbyde.Ale nebude to nic platný protože příjde zase ňákej kalousek a ten jí tak zdaní že nám jí zarazí i s větry.

arygnoc

za chvíli budeme všichni svítit petrolejkou, protože energetický monopol je stále nenažranější.

GM

Loučí, čím asi.