Deli

Čím čistíte akrylátovou vanu?

Používáte doporučené drahé čističe (konzistence jako voda) nebo zůstáváte u tekutých písečků? Mohou vanu poškodit?
Nebo používáte ještě něco jiného?

Nejlepší odpověď
Danča84

Nedám dopustit na značku Savo, dávno už nedělá jen chlórovou dezinfekci na studny a bělení. Na akrylátovou vanu používám Savo Univerzální čistítí krém na nerez a smalt. Nebo „vodové“ Savo na koupelny ve spreji. Tím odstraníš i vodní kámen ze sprchového koutu.

Další odpovědi
hanulka11

žádné písečky ani houbičky s drsným povrchem ti si ji poškodíš, nejlépe umýt octovou vodou. Nebo do vody dát tekutý saponát který běžně používáš při úklidu. Budeš-li ji dobře mýt průběžně neměl by se ti usazovat vodní kámen . Usadí-li se přeci jen vodní kámen odstraníš ho dobře ohřátým octem.Pak vanu dobře vypláchni vlažnou vodou.

baghira

Běžný saponát. Vodu máme dobrou, nic se neusazuje, tak to asi stačí.