Alča M.♥

Čím byste se chtěli živit?

Doplňuji:
Prosím o 2 body a jsem pokročilá :)

Nejlepší odpověď
yukí

Hudba (co konkrétně?)

Další odpovědi
Wolf

Jiné (co konkrétně?)

Doplňuji:
Tím, co mě baví. Bohužel mě každou chvíli baví něco jiného :).
Ale ve své práci pracuju s technikou i s lidmi, kteří mě navíc berou jako někoho, kdo jim pomáhá, což mě docela uspokojuje.

david22

Modeling (co konkrétně?)

Doplňuji:
Rád bych předváděl dámské spodní prádlo na molu.

Damiana

Jiné (co konkrétně?)

Pravým kaviárem, uzeným lososem, pečenými kachničkami a krůtími medailonky, francouzskými sýry, pravými lanýži, krevetami, humry, čokoládou Amedei a tou nej zmrzlinou – od rána do večera.
Takže bohužel někdy musím i pracovat…:-)

WeeBear

Jiné (co konkrétně?)

Být neustále v kontaktu s lidmi.
V současné chvíli bych ráda zkusila práci na poště za přepážkou, otázkou je, jak by se to vyvrbilo pak.

honza19hk

Jiné (co konkrétně?)

Doplňuji:
už od 15 let dělám demolice,a také jsem u toho zůstal.Ovšem te´d už to je ve velkém.
firma APB Plzeň.