Čím byla zpusobena tepava bolest v prstu?

PROSIM NEMAZEJTE MI TO, POKUD MI ODPOVITE, SLIBUJU VAM ZE UZ VAS TU NEBUDU OTRAVOVAT!!
Před chvílí jsem si chtěla protáhnounout prsty, tak jsem se pořádně natahla a pak jsem tam chvíli cítila takovou tepavou bolest . Mohla mi prasknout ceva nebo to byla jen slacha?
barkaban- takže ale ceva mi nemohla prasknout a zpzpůsobit vnitřní krvácení?

Nejlepší odpověď
anonym

Ne, nemohla. Máš prst modrý, pálí tě v něm, nemůžeš jej ohnout? Jedině amputace by vyřešila tvoje bolístko!

=============­===========

SLIBUJEŠ?
Palmaris superficialis podílející se na arcus palmaris superficialis, větve pro rete carpi palmare a dorsale a a. princeps pollicis. Zásobuje svaly přední a laterální skupiny a kůži v laterální polovině předloktí. Podílí se na zásobení dlaně, hřbetu ruky a prstů a z toho usuzuji, že céva v prstech není a pokud se jedná o šlachu, musela bys mít sílu jako bejk nebo milka.

Další odpovědi
Kepler

Protahováním to asi nebude, už neber do ruky kladívko!

Drap

Prasknutí cévy by se projevovalo uplně jinak a už by jsi asi tady nepsala. Buď v klidu, nic se neděje.

jirka F

Nebudeš otravovat jo?? před chvílí jsem tady četl ještě před smazáním to že jsi se bouchla do spánku víš kolikrát já jsem se bouchl i ze spaní trošku do spánku a nic mě nebylo je tam tak zvaná kost spánková která to chrání a menší bouchnutí jí neponičí.

briketka10

URČITĚ 😁

anonym

Drap- a bylo to moznea aby mi z poradneho narovnani praskla ceva?