Kepler

Čím byl tento příspěvek nesrozumitelný?

Odpověď na otázku za jak dlouho by se dal obejít Mars.

váš příspěvek byl nahlášen jiným uživatelem k posouzení administrátorovi serveru.

Příspěvek: Při rychlosti chůze 5 km/h by to trvalo 178 hodin. Výpočet na kalkulačce podle údajů wiki.
Z důvodu: Chybně formulovaný nebo nesrozumitelný příspěvek.
Mám dojem, že nesrozumitelný jen jen ten debil, co tady nahlašuje.

Nejlepší odpověď
orwell

Měl jsi tam chybičku. Místo 178 dní jsi napsal 178 hodin 🙂
Ale já jsem nic nenahlašoval, nemám to ve zvyku. Jen jsem tě jemně upozornil v diskuzi.

Další odpovědi
anonym

Někdo to má tady jako zábavu. Tady končím.

Alesh

No, zhruba stejný případ jako mi dnes přišel e-mail:

Vaše odpověď:

Firma Cutisin vyrábí obalové materiály na masné, drůbeží a mléčné výrobky. V Kořenově stále ještě jede výroba umělých střev…

byla smazána administrátorem z důvodu: Plagiátorství, porušení autorských práv..
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz

aliendrone

Možná kvůli té chybě to někdo smazal. Já to ale nebyl, však víš – já bych si tě místo mazání několika málo stovkami vět pořádně dobíral. ;) :D :D

Kelt

No když si čtu po sobě ten příspěvek, tak to taky není moc srozumitelné. Třeba se mazal spletl a smazal tvůj příspěvek místo mého.

da ny

Nic závadného neshledávám.
Zda je odpověď odpovídá skutečnosti, posoudit neumím :)

Možná, je jako „důvod“ pro „nahlášení“ nedostatečný výběr možností.
A ten, kdo „nahlásí“, prostě jednu vybere.
To chce klid, jak nejde o život, tak jde o .....
Sem tam se mi stane, že někdo „smaže“ odpověď. Někdy se vrátí.
Sám admin mi smázl asi 1. ;)

led

No, ako astronómovi by sa vám takáto chyba nemalo povoliť. Takto vesmír „nedobyjeme“. Zameniť si dni za hodiny! Veď takýmto tempom chudák aliendrone by to neubrzdil a preletel okolo Zeme, ako nedávno ten kozmický kamienok…
Zjavne dotyčný/á postupoval/a podľa definície: „Chybne formulovaný príspevok“ a zjavne bol preňho aj nezrozumiteľný, pretože si nevedel predstaviť, ako peši chodí po Marse. Možnože si vôbec nevie predstaviť chôdzu ani po Zemi.
Vložil ste odkaz na zdroj?
Strašne mi to prípomína, ako reinkarnáciu jedného z našich bývalých spoluužívateľov, alebo je to dielo závistlivca.

Kepler

led: máte pravdu, to by se slavnému astronomovi stávat nemělo. Ale víte, jaká by to byla fantazie doletět k Marsu ne za několik měsíců, ale během víkendu?

led

Kepler, kadiaľ sa to túlate, veď cesta na Mars trvá len krátky čas. Ako píšem vo svojich pamätiach, hľa čo som dostala na výzkumnej základni Mars :
„…dievčatko moje, nakopni raketu a príď za mnou na Mesiac. Budeme sa túlať po Zemi. Ideme do iného časopriestoru. Budeš mať zážitok, budeme chodiť pešo…a teším sa na teba. Čakám ťa o 5 časozábleskov pri našom aeročasáku. Tvoj v priestore a čase netrpezlivý…“

Kepler

alien: to si dovedu živě představit. Popel na hlavu bych si kvůli tomu ale nesypal. Naopak bych se těšil, že je konečně zase nějaká sranda. Stejně bych tě roznesl na kopytech, srandisto – amatére!

aliendrone

Kepler>>> No KONEČNĚ jsme se dozvěděli příčinu tvých potíží s obuví. Tywoe, nechoď k obuvníkovi, ale ke kováři! ;) :D :D

Kepler

No kováři se značkou Adidas , Puma, nebo nedejbože Baťa už neexistiuj. To je ale svět… A víš ty, že za časů kožených bot vč. podrážek od Bati byly boty na špičce i patě malinko okované? Skvěle se s nima dalo stepovat.

led

Firma Baťa stále jestvuje a predáva svoje výrobky na celom svete

Kepler

orwell: vážně jsem napsal 178 hodin? Ajtakrajta, chybička se vloudila. Ale to snad nemusí být důvodem ke smazání? Nebo ano?

led

Kepler, ako mi kedysi napísala istá ešte aj dnes aktívna užívateľka, takáto odpoveď je zavádzajúca. Ale je možne, že v časoch vašej mladosti v 16.storočí, bol Mars menší a vami udávaný čas stačil.

orwell

Asi ne, ale jiný důvod nevidím. Já bych se v tom už nešťoural.

Alesh

Určitě ne, server je pro laiky, kteří zde nemají pořádně možnost to ani po sobě opravit (pokud si vyčerpají již opravu, další nemají). Tvůj názor, rada, nemusejí být pravdivé, pak je to o tom, že tě ostatní opraví, nikoli, že ti to smažou. Tak by to mělo být.