dust8

Čím by měla mladá generace nahradit chybějící základní vojenskou službu, aby se zocelila a naučila režimu a disciplíně?

Co dělat? Jak dlouho a proč?

Nejlepší odpověď
Drap

Zřejmě obdobné zařízení ani instituce zde doposud neni, pokud nepočítáme vojenské a policejní školy. Částečně by to snad mohlo nahradit přihlášení se do dobrovolných záloh a pravidelně s nimi cvičit. Do jisté míry to může nahradit i sport, při dobrém trenéru. Týká se však sportovců blížících se ker špičce.
Svým způsobem může dát podobné návyky i kriminál, ovšem zase by se tam člověk naučil snad ještě více negativního.

Další odpovědi
hapiky

Absolvovat 3 měsíce výcviku na podporu disciplíny. Více jen dobrovolně, s nějakou motivací.

elkon

Přihlásit se do armády, nebo třeba dělat desetiboj. Poslední generace jsou „padavky“, které se bojí i stoupnout na žebřík. A fyzická kondice veškerá žádná. Já být ženská, tak takovou padavku nechci. Co s takovým…

agentpv

Myslím že by stačila dobrá rodina a dobrá komplexní výchova v rodině. Ale takových je bohužel hodně málo.