Kric.ouwner

Čím by bylo možné potáhnou doma udělanou Hrazdu aby byla měkká .???

Jde o to že jsem si z důvodu že mám v bytě všude široké dveře udělal sám hrazdu na protahování a cvičení ale co dát okolo aby to bylo měkké jako to mají třeba v posilovnách , napal mě molitan ale ten po pár dnech nemá cenu jelikož se rozmačká a už nemá tu tendenci to změkčovat .., tak nevím jaký materiál…

Nejlepší odpověď
Drap

Běžně se tyto věci do posiloven a podobných zařízení, dělají tak, že na tyči je navlečena vodoinstalaterská izolace. /Taková ta šedá trubka, podélně rozřízlá na izolaci vodovodníhop potrubí/a ta potom většinou obšita koženkou, či jiným materiálem. Tyto izolace se prodávají v různých vnitřních průměrech a stojí pár korun.

Další odpovědi
Nikkol

A co tam nalepit kus gymnastické podložky? Ta se tak nepromačká.