Čím by byl admin2 prospěšnější?

Množí se tady nářky, že admin, ať má číslo jakékoli, neodpovídá na dotazy, připomínky, žádosti, stížnosti… zaslané na info@odpovedi.cz.
Co by bylo přijatelnější?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

aby odpovídal na různé příspěvky zaslané na info@odpovedi.cz

Další odpovědi
gecco

jiná odpověď

Aby odpovídal na relevantní podněty by bylo rozhodně záslužné…
😉
Myslím ale, že lepší by bylo kdyby důsledněji vymáhal dodržování stanovených pravidel (kodex…) – aby bylo opravdu jasné, ´na čem jsme´…
😉
Nějaká čeština je, v tomto kontextu, to nejméně podstatné…

setapouch

jiná odpověď

Ze neodpovida na maily a stiznosti, to je jedna vec. Jak je mozne, ze si tu arygnoc muze dovolit takove nechutne prasarny, ktere slusneho cloveka nenapadnou, a admin na stioznosti nereaguje? Opravdu je nutne resit vec soudni cestou?

Ale nejlip by udelal, kdyby se inspiroval jinde. Proc vytvari nefunkcni kolo? Jinde funguje nekolik modelu, z nich zde by se dalo idelane uplatnit nekolik moderatoru, kteri maji jedini pravo mazat a „trestat“ uzivatele. Pokud nekdo stoji o jazykovou cistotu, prosim, i funkce upravovace muze byt (ackoli ji sam nechapu).

Mc Merkurion

jiná odpověď

do dnešního dne mi nesdělili,proč mi smazal otázku…
…a za mně?: mě hrubky nevaděj,spisovný mluvě já moc nerozumim…

ptáč

aby opravoval gramatické chyby...

Moc dobře víte kdo to je. Nenakládejte úkoly a2 víc, než může zadarmo udělat.

zjentek

jiná odpověď

..kdyby měl kouzelnej proutek a zařídil, aby tady odpovídalo více než dva lidi ..jeden jsem já.

mosol

jiná odpověď

Máte pocit, že když má někdo nick admin2, že je to administrátor tohoto webu? Jako admin* se může zaregistrovat kdokoliv.

anonym

jiná odpověď

Nech to na něm a nepleť se mu do práce, má toho dost.

anonym

Ptáč, není mi známo o koho se jedná a ani se o to nezajímám a to, že někdo dělá něco zadarmo, je přece ušlechtilá věc.

anonym

Já vím Jugare, má toho dost- s tebou!

anonym

Se mnou né,já sem nevkládám otázky typu,jak deflorovat ševsovskou pannu!!!

gecco

Za toto by tě švec přetáhl potěhem…
😁

anonym

Jugare, KREJČOVSKOU! Švec může deflorovat maximálně verpánek!