Miroslavst

Čím bolák namazat, aby se to uvolnilo, popřípadě změklo a dalo se to vymáčknout?

Za uchem, přesněji kolem boltce a na boltci ucha mám (jak to říct slušně?) hnis. Nejde vymáčknout, není tam ani nic vidět, je to nateklé a na dotek to bolí.
Čím to namazat, aby se to uvolnilo, popřípadě změklo a dalo se to vymáčknout?
I bych to propíchl, ale nevidím kam. Cítím jak to táhne, na dotyk bolí.

Nejlepší odpověď
kropitko

Kromě různých sajrajtů,co Ti nabídnou v lékárně můžeš vyzkoušet PAMPELIŠKU LÉKAŘSKOU – TARAXACUM OFFICINALE
Mnozí ji považují za nepříjemný plevel, léčí ale široký okruh neduhů. Na Západě se oddělují listy a kořeny, v Číně používají ale rostlinu celou. Kvete v dubnu a květnu na loukách a polích a vyznačuje se – mimo jiné – dvěma vynikajícími vlastnostmi. Léčí choroby žlučníku a jater. Má se také zato, že zbavuje krev horkosti a toxinů. Užívá se proto také na nežity a abscesy.

Více v článku,,,,,,jo,už jsem to zkoušela,trpím na podobné boláky v tříslech a pomohlo to.....http://by­linky.abecedaz­dravi.cz/pampe­liska-lekarska

Další odpovědi
anonym

Rada – běžte radši k felčarovi – vás asi nepřekvapí.Ale je to ucho. Sice máte ještě jedno,ale......

anonym

zajdete k lekari,muze to byt infekt,pokud se ho zbavite nejakym zpusobem sam,muze se vratit a byt horsi

Michal

Ať vás raději léčí lékař.Co vy na to?

anonym

PANE MIROSLAVSTE,ZDRAVÍM VÁS A DOPORUČUJI VÁM ECHINACEOVÉ KAPKY POKUD MOŽNO OD FIRMY AROMATIKA,KTERÉ KOUPÍTE V LÉKÁRNĚ A TO MÍSTO MÍRNĚ PROPÍCHNĚTE TŘEBA OBYČEJNOU JEHLOU NA ŠITÍ,KTEROU VYDENSIFIKUJETE NAD PLAMENEM SPORÁKU A TO MÍSTO DOST ČASTO TĚMI KAPKAMI MASÍRUJTE.PŘEJI VÁM RYCHLÉ UZDRAVENÍ---ZAJ-PO

Zdroj: ZNALOSTI

Čarodějnice

V tomto případě já podávám na postižené místo aloe,nebo jitrocel.Hlavně nepíchat aby jste si tam ještě nšco nezavlekl a čekat až se to samo otevře.Lékaři v tomto případě dávají ichtyolovou mast.

ivera45

Zkuste si tam dát aknepur zásyp, většinou to hnis vytáhne