UU

Cílové skupiny na internetu a facebooku

Znáte prosím způsob, jak oslovit různé cílové skupiny dělené podle věku a podle pohlaví pro zjištění jejich názorů pomocí internetu formou diskuze?
Dají se příznivnici určité fan page na facebooku, rozdělit do výše zmíněných skupin dělených podle věku a podle pohlaví, aby se s nimi mohli vést oddělené diskuze?
Pracuji na doktorandské práci a moc by mi Vaše rady pomohly. Děkuji.

Odpovědi
Mapel

Cílenou skupinu vždy oslovuji tématem nebo otázkou, která je pro danou skupinu charakteristická.