jirka F

Čili kouření jakéhokoliv druhu má nakonec zdravotní následky?

Ať je to kouření jakékoliv?

PS:Nepodporuji kouření pouze se zamýšlím a polemizuji nad touto otázkou.

Odpovědi
Justin1

Cituji Domšíka z Nového epochálního výletu pana Broučka do 15. století:

Divím se, jak můžeš strkati do úst ohavnost takovou. Dým tento vpravdě peklem zapáchá, že mi v něm již nevolno.

Kepler

Ano. Je to věc nepřirozená lidskému organismu, která kontaminuje plíce, následně i krev a všechny orgány. Výjimkou je jen orální sex.

zjentek

Jo, je to tak. A Kepler nemá tak zcela pravdu, bo můžeš z kouření dostat taky herpes simplex dvojku, neboli herpes genitalis a to je taktéž spojený s kontaminací krve a taky některých orgánů.