Cibule nakrájená na kolečka je osmažena téměř hned narozdíl od krájené na drobno. Proč to tak je?

Nejlepší odpověď
Alesh

Podle mě je to tím, že má menší plochu. Kolečka smažíš jen ze dvou stran, ty kostičky pak z dalších čtyř.

Další odpovědi
Já...

Nesouhlas s "ALESH"em. I kruh cibule má přece svoje boční strany – vnitřní a vnější… A když se jednotlivá kolečka (hezky od vnitřního po vnější) nakrájené cibule před smažením od sebe rozdělí a oni se tak přes sebe na té pánvi různě přeposkládají (takže nemají dokonalý kontakt s teplým dnem pánve), tak nevěřím že budou usmažena dřív, než kostičky cibule…