Čí bude planeta Mars pokud bude obyvatelná lidmi?

Který stát si ji přivlastní? Tu naši Zemi už pomalu začínají ovládat isenisté společně s USA.

Nejlepší odpověď
Klaproth

Čí je planeta Země?

Další odpovědi
lexx

nebude, už jednou byla a jak to dopadlo ? skály, písek a poušť
Doplňuji:
otázka zní která nejbližší planeta bude vhodnější pro terraforming…Mars je studený s řídkou atmosférou CO2 a dusík…Venuše nopak příliš horká 500 stC na povrchu, tak si vyber, člověče, máme na to cca 200 let…

led

V zmysle medzinárodného dohovoru „Vesmírne teleso nevytvorené človekom nepatrí žiadnemu štátu“
Tí šikovnejší „browseri“ určite nájdu na internete znenie tohto medzinárodného dohovoru.
Doplňuji:
Pepa25, „No na Měsíci už vlaje vlajka USA…“
Myslíte, že kdesi umiestnená štátna vlajka hneď predurčuje to miesto štátu, ktorého symbolo je táto vlajka?
Podľa vášho vyjadrenia by potom Júžný pól mal patriť Norsku, prvý „dobyvateľ“ Roald Amundsen tam predsa zapichol nórsku vlajku.

arygnoc

neviem, kto sú isenisti (a to by ma teda zaujímalo).

dopadne to ako na zemi – spoločenstvo ľudí kdekoľvek žijúcich budú ovládať nadnárodné korporácie – a platí to aj napr. pre indiánov v juhoamerických pralesoch.
a je jedno, v ktorej krajine spoločnosť sídli – hlavne že má dosť vplyvu.

;-Q

anonym

sci-fi

Kdysi dávno ještě v dobách před velkým třeskem měli planety země-mars stejnou oběžnou dráhu…každých 2000 let podle astrologie přecházíme podle velkého zodiaku do následujícího znamení (velký zodiak jde po zpátku)čili z ryb jsme od roku 2000 přešli do vodnáře a tím se přehodila i atmosféra země-mars a z toho vyplívá,jelikož jsme v „přechodu“,že pro mnohé(zejména mladší generace,ale není podmínkou)žijí podvědomě pod tíhou bližší atmosféry či aury marsu(oheň) a aura země bude dalších 2000 let v „nabíječce“,ovšem jestli zanikne život na naší planetě je už jiná kapitola,ale planeta to pravděpodobně ustojí.

Reezo

Mars bude toho, kdo ho dokáže oživit. (terraformovat) Momentálně je to zřejmě mrtvá planeta na které měl být v minulosti život. Není ani vyloučené, že by se život z Marsu přenesl na Zemi… Než k tomu dojde, tak by mělo dojít sjednocení lidsta. Pokud ne, tak budou války ( kor když zničíme Zemi)

Pepa25

No na Měsíci už vlaje vlajka USA, že … Na Marsu to bude fungovat obdobně.

Emefej

lexx > něco mi uniklo? Prosím, kdy byla planeta Mars obydlena lidmi?

anonym

To je fakt,doplnění sedí,ale jaksi si protiřečí konec ze začátkem,že by taky sci-fi,ale z jiného úhlu pohledu?…

anonym

arygnoc, když můžou být i"slámi"sti, proč by nemohli být i"séni"sti. To byl takový žertík. (seno, sláma) 🙂 Blbý, co ?

anonym

…řekně,že aj jo.

arygnoc

aha, barbakanizmus.

;-Q

anonym

😁

anonym

Takže jestli jsem to správně pochopila,tak USA s ještě chytřejšíma Arabama svedou boj o bezvýznamné teritorium na území marsu-Sodoma Gomora?!dé,qé,a,­b,cé…

anonym

…možná by bylo na méístě ochcávat mimozemské stromky přesně jako to dělají pejsci…

anonym

…ať už je ten konec světa a začne to všechno od znova,samozřejmě v jiném světle,protože kdyby blbost kvetla,tak na světě to je samý pupen a šípková Růženka.