Nikolinkasrd

Chytne mi smývatelná barva na vlasy od pallete granátové jablko 8 (červená) na černé už trochu odrostlé vlasy?

Nejlepší odpověď
briketka10

určitě ne, já se barvím smývatelnou tmavěčokoládovou
Pallete a Granátové jablko by mi ani za nic nechytlo..
jinak se můžeš jít zeptat kadeřnice, ale ta černá nad
červenou bude mít vždy jakoby navíc i když jsou vlasy
odrostlé..

Další odpovědi
iceT

chytne ti to na odrosty a černá zůstane černá,jen s červenavým nádechem,podobně jako je to u modročerné barvy(není úplně černá,je tam vidět i modrá)

marketa54321

Z tmavé barvy světlejší uděláš pouze peroxidem. Resp. barvou, která jej obsahuje.