LůcaDůcaPůca

chytla jsem brouka a teď mám ve skleničce jeho vajíčka. Brouk mi utekl. Co mám dělat ?

chytla jsem páteříčka(brouka) do skleničky na biologii. v tý skleničce jsem ho měla dva dny a před chvílí mi utekl ale v tý skleničce zůstaly vajíčka- takový oranžový.co mám dělat ?

Nejlepší odpověď
www

Otevřenou, položenou sklenici polož ven (do zahrady v trávě ap.) tak, aby v ní nemohla stát voda.
Víc toho asi nejde udělat.
Zkušenost