Cascada

Chytáte ještě na satelitu kanál Russia Today (RT)?

Mně ho to přestalo chytat cca před dvěma týdny. Ještě jsem přisel asi o pár kanálů, celá družice se po…, jiné kanály chytím. Jde mi o to, jestli tajná meziválečná propaganda NATO nezpůsobila čistě „náhodnou“ poruchu. Jinak na internetu nic necenzurovali. Chytáte někdo RT?

Nejlepší odpověď
Mirdas

Problém bude určitě někde jinde.
Vyspělé státy nemají důvod rušit vysílání druhé strany. To bylo vždy a je doménou diktátorských režimů jako fašismus a komunismus.

Další odpovědi
mosoj

Odpověď zná jenom Mirdas. Příjem TV nikdo neruší.

Nepíšeš z jakého satelitu tuto stanici přijímáš. Vysílá se z více satelitů.
Příčinou může být porucha ( již jednou bylo) nebo se ti hnula parabola.
http://www.pa­rabola.cz/forum/to­pic-81228/

Tato stanice je v USA jednou z nejsledovaněj­ších.

Pepa25

Nejsledovanějších 😄 ? Leda tak podle vlastních tvrzení.