bolak

Chystáte se někdo do kina na Babovřesky? :)))

http://www.csfd­.cz/film/316428-babovresky/

Odpovědi
anonym

Podle recenzí ne. Ale Troškovy filmy se mi nikdy moc nelíbily.

anonym

Vůbec ne.Nemám na to abych platil za lístek 80–100 Kč.Za ty peníze si raději koupím jidlo.Od roku 1991 jsem nebyl (teda s manželkou) v kině.Když stál dříve lístek 5 Kčs tak jsme chodívali každý měsíc.Po revoluci nám už na kino nezbývaly peníze.Já to vydržím do té doby než to budou dávat v televizi.

anonym

Koukám, že dávají odpady, a když vidí, že uživatel dal odpad, dá druhý uživatel taky odpad. Prostě idiotické loutky bez názorů. 🙂

bolak

Martys.cz: ono to tak bejt nemusí, viděl jsi kameňák? :) já se ti přiznám, že sem se na každej díl zvlášť dost dlouhou dobu připravoval, ale veškerá moje snaha vyšla naprázdno, dýl jak 10 minut sem se na to prostě nevydržel dívat, a Tro(s)ka jde s každým filmem ještě o stupínek níž, takže věřím tomu že všechny ty odpady jsou spravedlivý a plně objektivní..