Chystáte se někam na zimní dovolenou?

Já se těším letos na lyžovačku.
Jak je to u vás? Díky za odpovědi.
Lamalam to je na Šumavě bo v Krušnejch?
Že bych tě zamával.

Nejlepší odpověď
redy

Jizerky – tam se budu potulovat.
Ale asi jen tři,čtyři dny, nechala jsem se přemluvit a už teď lituju 🙂

Další odpovědi
Lamalam

Nikam se nechystám. Bydlím na horách, sjezdovka mi vede za plotem, k nejbližšímu vleku to mám 120 m, k lanovce 500 m. Tohle http://www.krus­nohorsky.cz/i­mage/200809241­005_DSC_0072.jpg vidím z okna kuchyně, tak kam bych jezdila?

dudu

Jsem překvapen jak málo zdejších diskutérů na tuto otázku reaguje. Podle svých zkušeností z mladších let jsem očekával natěšené příspěvky o zimních radovánkách a pobytu na horách. Je příčinou skomírajícího dialogu na dané téma momentální finanční insolvence většiny, nebo nechuť na chvíli opustit tyto stránky, ba ještě hůře, snad lenost zvednout zadek a pohnout tělem unaveným od sedění u PC? Už moje bába říkávala „i ten kdo nic nedělá si rád odpočine“.

dubraro

Zimní dovolená? Jedině na medvědí způsob!

Lamalam

Eburo > Krušné hory.

anonym

Pokusím se tedy zamávat.

anonym

Pořád platí hvězdná brána?

Lamalam

Čas nezastavíš, ale v podstatě ano, platí.

anonym

Pokusím se,jsem furt stejnej a Redy to nesmíš naletět hned tomu prvnímu.ahoj