SajmonModer

Chystáte se dnes podívat ještě na nějaký film nebo seriál?

Doplňuji:
Terryle: Taky ten film mám na originálce! Doporučuji! David Lynch je Bůh! :)

Odpovědi
hanulka11

Já si jdu číst – tak se loučím a přeji všem klidnou a dobrou noc

http://img.na­dapenny.com/t20/110­94/nadap150836237­110237.jpg

Hykam

jo dneska jsem si stáhnul Občanský průkaz tak na něj ještě asi mrknu

iceT

Asi ano,ale až později,teď si musím něco dopsat,a apak uvidím na co padne volba…

Terryle

Tak dneska už fakt ne. Během večera jsem útržkovitě vyslechla několik dílů kýhosi šílenýho seriálu (cosi jako Bill a Grace nebo tak), co na něj kouká můj spolubydlící zpoza závěsu, a bohatě mi to stačilo. Sitcom o homosexuálech. V kombinaci se čtením knížky o železniční nehodě, hořícím vlaku a provizorních amputacích uprostřed pole působil ten umělej smích fakt morbidně.
Ale jinak mám koupenej celovečerní film Twin Peaks – Fire, Walk With Me, na kterej se sice nehorázně těším, ale mám z něho respekt (nechci si zkazit spaní). Snad na něj někdy v dohlednu budou příhodný okolnosti…