orestez

Chystám se jít o víkendu na houby. Budu muset mít běžky?

2017.10.7. –8. Nesleduji čas ani aktuální měsíc. Přesto tuším, že Vánoce ještě nejsou. Budu se muset přezout v babím létě do lyží? Termosku na zmrzlinu mám.

Odpovědi
bolak

Na houby jedině v běžkách, nikdy jinak. Tudle jsme potkali v lese nějaký houbaře a na nohách měli pitomci boty. Táta na ně ukázal prstem, zařval „hele, šílenci“!! Celá rodina jsme se jim vysmáli. Pak táta zaplužil, udělal stromeček a jel z kopce dolů.

marci1

Hlavně si na ty mraky hub (hlavně bedel) vem pořádný koš, nejlépe ten na prádlo. 🙂