HugoCharles

Chycení vší od metalistů

Nehrozí při návštěvě metalového „koncertu“ zvýšené riziko nakažení se blechami a vši? Jak tam ti nemytí primitové házejí hlavou, tak tyhle breberky musí lítat všude kolem.
Doplňuji:
Tyfus se právě přenáší vší a blechou..

Nejlepší odpověď
iceT

Myslíš,že metalisti jsou snad nějaký póvl,co neví co je šampon a voda?Dost silně pochubuju…

Další odpovědi
fcoop

Jak jsi přišel na to,že jsou to nemytí primitivové?
A proč tedy jen vši,blechy – tedy breberky,jak jsi je vtipně nazval.
Proč ne skvrnitý tyfus?

Prostě mezi ta špinavá zvířata nechoď,to ti,jako estétovi s vybraný vkusem nestojí za to.

Abych odpověděl: Hrozí,je to reálná možnost.
Ke všemu – ta lůza má zvrhlý smysl pro svůj osobitý humor – jakmile koutkem svého hnisavého oka zahlédnou nějakého vymydleného fešáka,začnou po ně, házet své vycvičené breberky – to je pak fakt peklo........­........

zjentek

hygiena a primitivita nemá příliš co dělat s délkou „srsti“, i když..
Vlasy a chlupy si každý pěstuje dle vkusu, neblahý vliv má na to móda- falešné vzory ideálu. Někdo se vůbec neholí a nestříká, jiný neví, co je chlup či vlas. Ti absolutně bez chloupku se za určitých okolností vystavují mnohem větším zdravotním rizikům, nežli jsou z parazitů. Troufnu si odhadnout otázku: u tebe se bude jednat o zaujatost a to je zase úplně jiný rys, než způsob hygieny, nebo primitivita. Zaujatost ale může způsobit, že v čistě oblečeném a uhlazeném člověku primitiva nehledáš, což někdy může mít pro tebe fatální následky, zvlášť když tento má vyšší sociální pozici či pozici vlivu, nežli třeba „metalista“ ,)
Doplňuji:
chtěl bych ukončit mou odpověď otázkou: kam by jsi zařadil ježíše?

Rocker

Chodím na metalové koncerty už přes 20 let a nikdy jsem tam nic nechytil.Metalisti jsou normální lidi,mají rodiny,myjou se,chodí do práce.Jestli máš o nás takovýhle mínění,tak na ten koncert raději nechoď.

marci1

Dostat vši můžete kdekoliv a od kohokoliv, kdo je má.

anonym

Já jsem jednou chytla blechu u lékaře, byli tam samý starší lidi, na metalový koncerty chodím běžně, nikdy jsem tam nic takovýho nechytla, jak jsi na takovou blbost vůbec přišel? Mezi metalisty mám hodně přátel, jsou to normální lidi a jsou mezi nima i vysokoškolsky vzdělaní lidé, proč taky ne, že? Veterinář, inženýr a další.velmi by ses divil, jak moc metloši dbají o svůj vzhled, jsou to hodiny a hodiny před zrcadlem, než jsou připraveni jít na koncert, to není, jen vzít na sebe sako a jít, ale to je fuk, tady to nehodlám rozvádět, pokud máš takový názor, jaký máš, je škoda si zbytečně lvůli vysvětlování tady plácat játra
Doplňuji:
a ještě bych dodala, že na žádným fesťáku, ani koncertě jsem ještě neviděla, že by se metloši pouštěli do rvačky, narozdíl od vesnických tancovaček, v doprovodu místní kapely se dvěma zpěvulema bez hlasu a vkusu, kde se semelou fotrové od rodin, i jejich manželky dohromady, to je pak krve jako na jatkách, tak to u metlošů nehrozí, oni jsou v pohodě a uměj se chovat

anonym

Veš a blecha jsou parazité, kteří se většinou svého hostitele dost drží. Samozřejmě, že každé větší seskupení lidí je rizikové i po této stránce, zvlášť pokud část takového seskupení tvoří lidé, kteří na osobní hygienu příliš nedbají.
Jako vtip tahle ozázka nemá chybu. Díky, pobavil jsi mne.

tvtomasa

Jestli ti připadáme jako zavšivení primitivové, tak do našich klubů ani nelez a vrať se ke svým teplonkým šampónským písničkám. Metalisti nejsou žádní zavšivenci a koupou se, ty kriple.

tesss88

bože …si to hoď o zeď fakt..nebo nechoď mezi metalisty …

gagaga

mozna na tom ale neco bude !! zrovna ted posloucham Metallicu a zacinam se drbat .. ! :) -iv-

cochee

no to pozor, to je Hetfieldova blecha, vzácnost! 😁

gagaga

:)