Tenebris

Chyby ve veřejných nápisech

Také se vám někdy stalo, že jste objevili chybu na nějakých veřejných místech? Včera jsem jela vlakem a byl tam hasisí přístroj. Na něm bylo normálně napsáno hasicí přístroj, ale hned nad ním byla cedulka s chybným nápisem hasící přístroj. Vím, že to není tak strašné, ale stalo se vám to někdy?
Doplňuji:
Na bilboardech? Má to být prezentace oné určité firmy. To to nikdo nekontroluje?

Nejlepší odpověď
anonym

Kdo pamatuje v MHD autobusy Ikaros, určitě pamatuje „šňůru drždku“…
😉
Stává se to často – zejména tehdy, když danou věc vyrábí v cizině (kde neumí česky).

Další odpovědi
Drap

Takových přehmatů je celá řada. Na reklamních tabulích a poutačích u některých obchodů je to dost časté.