Rokio

Chybu dělá ten, kdo chodí psychiatrovi, nebo ten, kdo se chová špatně?

Na čí straně je chyba? Na psychiatrické populaci, nebo na zlých lidech?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Dělá chybu ten, kdo chodí k zubaři, nebo ten, kdo má zkažené zuby?

Další odpovědi
Hans51

Vážně čekáte, že na tuto otázku Vám někdo odpoví jinak, než nijak? 😁

led

Ten, kto chodí k lekárovi v záujme svojho zdravia, robí menšiu chybu, než ten, kto ho za tieto návštevy lekára odsudzuje.
Ak človek, ktorý potrebuje psychiatra, podrobí sa potrebnej liečbe, koná dobre, nielen voči sebe, ale aj voči svojmu okoliu.
Pokiaľ mu to niekto vyčíta, mal by sa on sám nad sebou zamyslieť.

Drap

Otázka , již tradičně, postrádá logiku a možnou, jasnou odpověď.

zjentek

Chybu dělá ten, kdo má zkažené zuby a mělo by to tady bejt srozumitelné.

Hans51

Lamalam, vzpomenu-li si zítra, dám Vám palec 😉 dnes už to prý není možné…