Bořek Dvořák

Chybové hlášení WIN 10 – co to znamená? Jak tento problém odstranit?

Dobrý den zejména IT mástrům, kteří pomáhají nám BFÚ (běžným Frantům uživatelům).
Pořídil jsem bazarový (leč mnou v minulosti už oblíbený pro svou spolehlivost) lenovo T61 s WIN 10.
čas od času se zničeho nic objeví toto okno a poté se počítač restartuje.
Můžete poradit, jak tento problém odstranit? Pomůže přeinstalace WIN?

Odpovědi
ivzez

Na ten odkaz už jste se podíval? https://www.win­dows.com/stop­code

Čistá instalace Windows 10 by pomoci mohla.

Edison

Viděl bych to na nějaký problém s ovladačema čehosi… Zkusit aktualizovat ovladače.

dr.luha

Asi systémová vada W, počkat na další aktualizaci. U mě v první polovině roku 3×, zatím klid před bouří… |:-)

jáára

Chyba ovladače WiFi karty. Stane se. Po restartu bývá dobrý…