Miroslavst

Chybová konzola

Co je to u firefoxu ta chybová konzola? Pokaždé, když ji otevřu tak je tam plno řádků. Když je smažu, za chvíli tam jsou zase.
Co se s tím dělá a proč to tam je?
Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

je to neocenitelna funkce pro vyvojare, ktery hned a snadno pri vyvoji vidi, kde presne dela jakou chybu, zatimco jine prohlizece to spise tutlaji, nebo neposkytuji uplne informace (jeste lepsim nastrojem je pro vyvojarske ucely rozsireni Firebug pro Firefox) … kazdopadne pro bezneho uzivatele je to uz spis jen zbytecnost 🙂

Další odpovědi
Bumbes

konzola ve ktere se zobrazují nepovedená připojení FF, třeba i zablokovaná reklama po použití Adblocku, NoScript filtrů a další údaje o různých chybách, varování, přesměrování a nepovedených spojení … pro normálního uživatele neužitečná, nepoužitelná funkce.
http://suppor­t.mozilla.com/cs/kb/H­lavn%C3%AD%20na­b%C3%ADdka%20Fi­refoxu
http://www.zi­ve.cz/Poradna/Fi­refox-3012-chybova-konzole/sc-20-cq-415775/default­.aspx?consultan­swers=1