Nassin

Chybí vám Závody míru, které byly původně zrušeny pro nedostatek financí?

Vzpomenete si na naše závodníky?
Zdroj fotografie: https://pixaba­y.com/cs/photos/cy­klistika-j%C3%ADzdn%C3%AD-kolo-

sport-cyklus-4964515/

Tak mně určitě chybí. Rád jsem se díval na pelotony, kde na špici byli vidět Českoslovenští závodníci se lvíčkem na hrudi, kteří nejeli pro peníze, ale reprezentovali tak naší zemi. A také je škoda, že se už v TV nedávají „šestidenní soutěž“, kde Čechoslovácí měli trofejí více než dost.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Když jsi to připomněl , tak si vzpomínám, že jsem se někdy s rodiči divala, a že se mi to líbilo. Možná ze stejneho důvodu, jako se dívám na Tour de France: jiná země, nádherná hornatá krajina, chtěla bych tam jet. 🙂

Další odpovědi
da ny

Vůbec mi nechybí.

Kepler

Kdysi v šerém dávnověku jsem to sledoval, ale dneska mi to už vůbec nechybí. Vzpomínám si na naši hvězdu Smolíka. Málo kdo ví, že Závod míru jel i náš nejslavnější motocyklový závodník František Šťastný, který na Jawě dával na prdel celému světu.

Drap

Nechybí, nikdy jsem tam nezávodil

Emefej

Nechybí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.