fortin

Chybí v TV dětské naučné pořady?

Nejlepší odpověď
COVERENDER

Hmmm,tohle je opravdu inteligentní odpoved-„DEJTE SI TO DO PRCIC“ Jsme tady od uražení jeden druhého a nebo od toho aby jsme si pokládali a zodpovídali otázky? Tot otazka k zamyšlení pro jiste lidi… Na ČT 1 sice sem tam nejaky naucny porad pro děti je,ale rozhodne si myslim ze vic by jich dětem jen a jen prospělo…

Další odpovědi
standa

To kenyrts:

Proč ? Vždyť je to originální doplněk k celkem rozumné otázce, ne?

Přiznám se, že zrovna od vás mě tato vaše reakce docela zaskočila, ale zs bych to nepřeceňoval 🙂

Vždyť bychom zde nalezli desítky jiných přiblblých otázek, než tato celkem ´originální´ ne?

kenyrts

dejte si to do prčic.
Doplňuji:
napsal jsem to proto,protože,mi to zablokovalo celé okno a nemohl jsem dál,můj antivir to vzal jako spam !!!!!!!!!!!!!!!

Nuk nuk

TV nemám, takže nemohu úplně posoudit situaci, co ale tak z občasného nahlédnutí do programu tuším, je jich jako šafránu.