mirekborek

Chyba zvuku. Poradíte mně ?

Mám netbook Asus EeePc a přeinstaloval jsem windowsy 7 z Home Premium na Professional a najednou mi zvuk fungoval moc potichu a teď nefunguje vůbec. Vstup mi nefunguje a když najedu na zvuk píše to „Není nainstalováno žádné výstupní zvukové zařízení.“ Zkoušel jsem instalovat různé ovladače a nejde to. A ve správce zařízení žádný ovladač neni.
PS:Zjistil jsem že potřebuji nějaký typ zvuk. karty s dlouhým číslem ale nic takového nevim.

Díky za pomoc. :)

Odpovědi
gecco

Nejde o chybu zvuku, ale o tvoji chybu – nemáš nainstalovány ovladače zvukovky…

Tady – http://www.asus­.com/cz/suppor­t/ – si najdi přesně, o jaký počítač se jedná, stáhni a nainstaluj si ovladač…
😉