Chyba v software?

Namátkou jsem klikl na uživatelku pusinka50 v tabulce bodů za poslední týden a ukázalo mi, že pusinka50, ač registrovaná už v roce 2010, má nějak málo otázek a odpovědi na celkový počet bodů. Pídil jsem se tedy dál a zjistil, že po vložení odkazu má mnoho otázek a odpovědí, které jsou, dle mého názoru skryty, pokud tedy klikneme na hlavní stránce! A to, že je dobodována registrovanými, i přesto, že přišli později než ona mne vůbec neudivuje. Mám nahlásit chybu softweru adminovi ?!
Doplňuji:
Chyba softweru je napravena. Funguje to jako všem, tedy co mají otevřený profil.A bod 3 v odkazu http://screen­shot.cz/8V4DS/ je mylný , proto že i ti, co mají uzavřený profil, si můžou dobodovat otázky i odpovědi. Jednoduše si do šedé lišty vepíše nick,kterému chci dát palec, objeví se jeho otázky i odpovědi a můžu palcovat co mi palce stačí. Jako důkaz vkládám odkaz, kde jsem, ač nerad, dal Dr.Axlovi palec. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dekuji-dr-axlovi-za-objasneni-komunikace-s-adminem

Nejlepší odpověď
briketka10

na těchto stránkách se není čemu divit :)
Doplňuji:
a žes měls na mysli žebříček co no já na něj
teď taky mrkla ač se na něj normálně nedívám
a je mi to taky divný ?

Další odpovědi
Drap

To neni chyba softweru, ale některých mravokárných jedinců. U těch mě to nepřekvapuje. Spíše mně to překvapuje u pusinky50, že se s nimi spolčila.

bolak

No hlavní je že jim to neoplácí :) Oni to musej zkoušet, já říkal že to jednou přijde, dyť si to vemte, těch odpovědí nemaj nekonečno. Pokud si už několik měsíců obodovávaj navzájem 25 otázek denně, tak jednou musí zákonitě přijít den, kdy už si nebudou mít co bodovat… Pak jim nezbejvá než pokustit se nalákat další dušičky a ve jménu reciprocity nabídnout prst a na oplátku utrhnout ruku..

Je vidět že někdo konečně pochopil matematiku bodování, že když dáš 100 lidem bod, tak každý z nich bude mít jen o 1 bod víc, ale pokud ti alespoň polovina z nich bod vrátí, budeš mít 50× víc než oni.

anonym

ocko a Dr. dobodovavaji pusinku od zadu .. ted jsme si najela na pusinky profil.. odpovedi a na odpovedi uplne od zacatku co tu byla.. a oni dva dobodovavaji opet jenom ji .. i kdyz odpovida vice lidi, boduji jenom ji … to je na psychiatra ! :)
( asi se tam s nimi potkam ) .. brrr ! :)
zkuste to taky a uvidite .. :)
manzele kodexovi, no ! :)

briketka10

  • iv-

tak si k němu v pondělí zajdéém včickni a budé
to oni nás chtěj vyprovokovat nečil se stojí ti to
za to ? mě né..hele včera sem se skoro až do rána
dívala na staženej film, dávali ho sice večer no a
zbytečně..hlavního hrdinu mi zastřelili já brečela,
jak želva, jmenoval se Mezi nepřáteli móc hezkej
z války Francie-Alžír bůů :O((
nemám ráda filmy co končej blbě a zvlášť ty válečný
kruciš..

anonym

tak se na nej taky podivam …

briketka10

  • iv-

hele zmizela mi odpověď ze včera, tak budu dělat
mrtvou housenku a je mi to šumák, Aramah měla
problém s PC, já ji jen radila ať napíše bolakovi,
nebo Michalovi Kolesovi..a navýší si e-mailovou
schránku, že ji má plnou myslíš, nebyla proti
KODEXU ?? tak mě to nějak večer naštvalo vždyť
jsem ji chtěla jen poradit ne.. a ne uškodit !!
co na to říct :O((

anonym

ocko a Dr. dobodovavaji zase pusinku ?? :) vcera jsem tu neco takoveho cetla.. :) no, ti se ale musi nudit.. nasli si dalsi " obet ". Jim jde o to, aby vubec nekdo bodoval pak i je.., jinej duvod me nenapada… :)
ale trochu se zastanu dr., myslim, ze uz od ni i on " couva ".. :)) -iv-

briketka10

SŮWO
Hmm..
ale on může odpovídat, nebo nemůže, nebo
se nechce ?? měl by ho kdo bodovat a byl
by hned před pusinkou50, žejo já mám totiž
zvetšený písmenka a na ten blbej žebřík
nevidím a proto naň nečumím, ale nevím proč
ho tady vůbec máme víte to ??

Sůwa

Docela jsem byla zvědavá, kdo bude další ovečka do stádečka. Ono to ani jinak nejde, když chce Dr. hodně bodů a nemá na co odpovědět, tak musí najít někoho, kdo ho doboduje za pradávné odpovědi. Jen aby se nespletl 🙂
Svého času posílal různým lidem upozornění na své odpovědi ( asi aby ho hodnotili ), jenže já to nepochopila a rovnou jsem to mazala ( né ty odpovědi ). Teprve později jsem zjistila, že to tak posílal i dalším 🙂

briketka10

Hmm..asi by se to mělo zarazit !

briketka10

no jó to se ti barbakane sice objeví, ale
otázka někoho jiného a odpovídá v ní
Dr.Axl. víš není to přímo chyba softweru,
jak píšeš si myslím..
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vztahuje-se-dvouleta-zaruka-na-nefunkcni-zip-u-rok-pouzivane-zimni-bundy-mohu-uspet-s-vracenim-penez

anonym

No právě. On odpoví a soukmenovec mu dá palec!

briketka10

a ejhle já mu dala bodíka :))

briketka10

ták a dostali palečky všichni
kromě jmhada jeho odpovědi
jsem moc nerozuměla :O)

Sůwa

Je na čase opět připomenout pevné stanovisko jednoho z bodovatelů :
http://screen­shot.cz/8V4DS/
Barbakane, nám to určitě nehrozí, ale pokud bych něco podobného zjistila, asi bych si uzavřela profil. Proč to ale dělají, nepochopím 🙂

anonym

:))) ja uz si myslim suwo, ze to sem vkladate kvuli me ! me to vzdycky rozesmeje ! :) -iv-

annas

Mě rovněž. 🙂

Sůwa

Je to tak, přesně jste to obě vystihly. Proč se nasírat, když se můžeme zasmát 🙂

Drap

Člověk tomu nemůže ani uvěřit. Zlatá slova.