DusanOrlik

Chyba při spuštění hry

Zdravím,když spustím jednu hru ( Moorhuhn kart 2),tak se to spustí a objeví se černá obrazovka,kde je napsáno out of range a „zhasne“ monitor.Nechápu vůbec proč,asi před 2 měsíci to normálně fungovalo.Neví někdo,co mám udělat,aby hra šla-zobrazovala? :) díky za radu

Odpovědi
FreeSTONE

  1. Aktualizuj si ovladače od grafické karty, a zkontroluj si, že není moc zaprášená (možná, že se přehřívá).
  2. Přidej virtuální paměť (to někdy až zázračně pomůže, i když programy hlásí jinou chybu)
  3. Přestaň ztrácet čas u her a běž dělat něco užitečnějšího 🙂

huxa

zkus to spustit pod jiným operačním systémem (win 7 to normálně umožňuje nastavit ve vlastnostech) vyber třeba XP