vicix8

Chyba při reinstalaci Win 7

Po nějakém čase jsem se rozhodl přeinstalovat si windows, už jsem, to zkoušel po druhé, ale po instalaci mi vždy zůstaly data na disku a staré se přesunuly tuším do windows.old i když jsem si při reinstalaci zvolil custom mod instalace, může mi někdo poradit, jak mám udělat, aby se i disk zformátoval? Insalace je totiž v Angličtině. Předem díky

Odpovědi
kkoudy

měla by tam být položka format disk nebo něco podobného, ve smyslu naformátovat HD