dudu

Chyba při práci s DVD

S pomocí programu Nero se usiluji jako datová DVD vypálit filmy legálně stažené na stránkách Kinotéka.cz apod. Vše probíhá celkem hladce až na finále, kdy pro mě vzniká záhada, neboť jednou lze DVD v pohodě přehrát na digivideu a jiné, ač se snažím postupovat vždy stejně, lze přehrávat pouze na PC. Nemám zdání kde je příčina rozdílných výstupů. Prosím o radu.

Odpovědi
Tombik

Podobný problém se zde řešil: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cd-prehravac-neprecte-palene-cd