Deluxe

chyba při instalaci hry

Při instalaci hry mi to neustále háže chybu „žádost nebylo možno provést z důvodu chyby zařízení I/O“ Jak na to? Mám Windows 7 a zkoušel jsem tento návod: http://djlj.muj­blog.info… Ale zasekl jsem se na bodu, kdy mám zvolit primární nebo sekundární kanál IDE jenomže já nemám ve Správci zařízení nic takového. Prosím pomoc. HRA: GTA IV original

Odpovědi
Supercom

A to ti hodi chybu pri kazde instalaci nebo jen pri teto hre? Protoze pokud pri kazde tak to jedine asi preinstalovat pocitac, protoze je tam neco spatne. To se mi uz taky stalo a nic jineho s tim delat nejde.

cochee

Za prvé ten link je nefunkční a za druhé – nač potřebuje instalace hry vědět kanál IDE, co když už počítač IDE vůbec nemá? Zkus vložit znovu ten link pomocí zkracovatko.cz , tohle mě zajímá.