štamgast

Chyba při instalaci hry.

Při instalaci hry mi to neustále háže chybu „žádost nebylo možno provést z důvodu chyby zařízení I/O“ Jak na to? Mám Windows 7 a zkoušel jsem tento návod: http://djlj.muj­blog.info/sof­tware/zadost-nebylo-mozno-provest-z-duvodu-chyby-zarizeni-i-o?thx=1#thx Ale zasekl jsem se na bodu, kdy mám zvolit primární nebo sekundární kanál IDE jenomže já nemám ve Správci zařízení nic takového. Prosím pomoc.

Odpovědi
astroamateur

Musíš uvést konkrétní hru a jestli sis jí koupil nebo stáhnul potom můžeme pokračovat.