taxio

Chyba directx při spuštění hry BeamNG drive

Když chci hru zapnout naskočí mi chyba : „Unable to load game library: C:\Users\Berdych\Ap­pData\Local\Be­amNG\BeamNG-Techdemo-0.3\BeamNGSan­dBox.x86.dll. Please make sure it exist and the latest DirectX is installed“
Co s tím? Předem děkuju za odpovědi…

Nejlepší odpověď
Melkor

Ahoj, našel jsem tohle:

  1. Jdi do C: \Users\Berdych\Ap­pData\Local\B eamNG\BeamNG-DRIVE-0.3.
  2. V této složce najdi „dxwebsetup“ což je updater na DirectX.
  3. Spusť tento program a nech proběhnout instalaci.
  4. Po tom by ti to mohlo fungovat.

Zdroj: http://www.be­amng.com/thre­ads/3274-tech-demo-not-starting