Yavin

Chyba čtení disku

Když zapnu notebook, tak mi to ukáže tohle… A restartujte pomocí Ctrl Alt Del.. Poraďte prosím… Dá se to případně reklamovat?
Doplňuji:
A nic jiného se s tím dělat nedá? Nedá se to opravit?

Odpovědi
Michal Kole

Ano, reklamovat. Bohužel musíš reklamovat notebook jako celek a ne jen disk.
Doplňuji:
možná disk otestovat nějakou utilitkou výrobce nebo nějakým programem z LIVE CD hiren's boot cd

vaiko

To se mi taky už stalo a ani v PC opravně mi s takového disku nebyly schopni data vytáhnout natož ho opravit.
A reklamovat se to dá zcela určitě.