aloevera5

Chválí Vás v práci nebo spíš kritizují?

Jak je to u Vás v práci? Víc Vás chválí nebo spíš kritizují, když něco uděláte špatně?

Už jsem toto řešila s kolegy, v rodině i kamarády a skoro každý říká, že když vše, co udělají správně, tak se přechází bez jakéhokoliv komentáře, ale jakmile, se něco nepovede, poslouchá to člověk někdy i několik dní. A nedej bože, že se nějaká chyba stane před vyplácením bonusů a odměn, tak tato se chyba okamžitě zobrazí na jejich výši.

Jaká je Vaše zkušenost jako zaměstnanců? Pokud jste v pozici šéfa, chválíte Vaše podřízené nebo jim spíš vytýkáte jejich chyby?

Nejlepší odpověď
franku

Někdo chválí,někdo kritizuje.Náš nejvyšší jen kritizuje a pochválí maximálně 29.února.
Doplňuji:
Od doby co byly vynalezeny peníze netřeba děkovat.Ha,ha,ha.

Další odpovědi
ten který je

Většinou chválí.Šel jsem také do obchodu něco si koupit a u pokladny jsem chtěl zaplatit pochvalou za mou práci,kterou jsem dostal od mého šéfa.Jaké bylo moje překvapení když mi prodavačka řekla že se platí pouze penězi.;-)

anonym

Moje letitá zkušenost:Vykonávat svou práci tak,aby nemuselo docházet ke kritice za strany šéfů.Jak se mu někdo dostane do užšího zorného pole,vždy,když bude chtít šéf něco vytknout,tak se najde vždycky "něco"Jsme jen lidi,a ty chyby dělají.Ani stroje nevykonávají svou práci úplně na jedničku.

johana 56

Za dobré vsledky ani jedna pochvala.Zato při nezdaru(vyjímečném)-kobereček přímo perský.V prvním případě se přidá práce,ve druhém se uberou peníze.

panenka

Já zaměstnaná u nikoho nejsem vydělávám si sama na sebe a protože jsem proti vulgaritě a kritice spíše lidem pomáhám a chválím je.

anonym

Asi mne chválí,proto že jsem byl povýšen na vedoucího směny.

Salvaje

V bývalé práci to bylo tak, že když člověk udělal něco opravdu dobře, tak to bylo bráno jako že si plní náplň svojí práce. Pokud se ale nedařilo, hned byl průser a vyhrožování. Nesnášela jsem to…
Teď pracuji jinde a zatím jsem se setkala spíše s chválou. Díky za to! :)