Avatar uživatele
aloevera5

Chválí Vás v práci nebo spíš kritizují?

Jak je to u Vás v práci? Víc Vás chválí nebo spíš kritizují, když něco uděláte špatně?

Už jsem toto řešila s kolegy, v rodině i kamarády a skoro každý říká, že když vše, co udělají správně, tak se přechází bez jakéhokoliv komentáře, ale jakmile, se něco nepovede, poslouchá to člověk někdy i několik dní. A nedej bože, že se nějaká chyba stane před vyplácením bonusů a odměn, tak tato se chyba okamžitě zobrazí na jejich výši.

Jaká je Vaše zkušenost jako zaměstnanců? Pokud jste v pozici šéfa, chválíte Vaše podřízené nebo jim spíš vytýkáte jejich chyby?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? fortin, kapka, johana 56, franku, Salvaje, Motolka, Gabra, Vrabčák před 4758 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
franku

Někdo chválí,někdo kritizuje.Náš nejvyšší jen kritizuje a pochválí maximálně 29.února.
Doplňuji:
Od doby co byly vynalezeny peníze netřeba děkovat.Ha,ha,ha.

Upravil/a: franku

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Většinou chválí.Šel jsem také do obchodu něco si koupit a u pokladny jsem chtěl zaplatit pochvalou za mou práci,kterou jsem dostal od mého šéfa.Jaké bylo moje překvapení když mi prodavačka řekla že se platí pouze penězi.;-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Moje letitá zkušenost:Vykonávat svou práci tak,aby nemuselo docházet ke kritice za strany šéfů.Jak se mu někdo dostane do užšího zorného pole,vždy,když bude chtít šéf něco vytknout,tak se najde vždycky "něco"Jsme jen lidi,a ty chyby dělají.Ani stroje nevykonávají svou práci úplně na jedničku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Za dobré vsledky ani jedna pochvala.Zato při nezdaru(vyjímečném)-kobereček přímo perský.V prvním případě se přidá práce,ve druhém se uberou peníze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já zaměstnaná u nikoho nejsem vydělávám si sama na sebe a protože jsem proti vulgaritě a kritice spíše lidem pomáhám a chválím je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Asi mne chválí,proto že jsem byl povýšen na vedoucího směny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Salvaje

V bývalé práci to bylo tak, že když člověk udělal něco opravdu dobře, tak to bylo bráno jako že si plní náplň svojí práce. Pokud se ale nedařilo, hned byl průser a vyhrožování. Nesnášela jsem to…
Teď pracuji jinde a zatím jsem se setkala spíše s chválou. Díky za to! :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek