Avatar uživatele
hapiky

Chutnalo by vám ještě hovězí maso, kdybyste věděli, jak je kráva inteligentní, zvídavá, má vynikající čich a paměť?

Je přátelská k lidem a člověk v ní vidí jen to hovězí! Kdyby si to uvědomila, asi by vzala roha.
--

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 1315 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Už jste vložil otázku „Je kráva hloupé zvíře?“
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-krava-hloupe-zvire
..
Kráva i opravdu není hloupé zvíře, stejně jako slepice, prase a další.
U krávy zřejmě působí negativně její velikost a to, že vypadá neohrabaně.

Ale rodiče chovali krávy jako tažná zvířeta a měli povinnost denně odevzdávat mléko do sběren.

Pokud krávy táhly povoz, vždy našly cestu a došly na nísto, kde už někdy byly. Mají tedy opravdu dobrou paměť.

Kráva dává nejen mléko, ale i maso. Maso jím, i když ne často, ale protože nevídím, jak se kráva zabíjí, je třeba na to nemyslet.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hufnágl

Co pak jsem Ind, abych nejedl maso z hovězího?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Asi takhle: vím, jaké krávy jsou, přesto jím jejich maso. Jen bych asi nedokázal pracovat na jatkách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Táto zaujímavá otázka mi rezonovala mysľou nad tanierom hovädzieho… Ale nech som sa čokoľvek pýtala toho hovada, na žiadnu z otázok mi tá nešťastnica nedokázala odpovedať. Tak som ho s chuťou zjedla. Som preto viac „inteligentní, zvídavá, mám vynikající čich a paměť“?

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

My to přece ale víme. A víš ty, že prase je ještě integintnější a také přátelské a je velmi čistotné?

Ty jíš hovězí a vepřové?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Chutnalo. Prase lze pokládat za inteligentnější zvíře než je kráva a přesto mě vepřové chutná.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hapiky

nyjono: Jím hovězí i vepřové.
Když jsem měl možnost pracovat v zahraničí na jatkách a viděl jak tam s „dobytkem“ zacházejí, tak jsem šel raději dělat jinam.

před 1315 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hufnágl

Kam? Na jatka, kde se ke zvířatům chovali mile?

před 1315 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hufnágl

Kepler
…na jatkách je masakr!

před 1315 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek