sesednizkola

Chutnají vám víc cigarety s filtrem, nebo bez filtru?

Nejsem sice kuřák, co vykouří dvacku denně, ale občas si zapálím. Posledních pár dní jsem zkoušel cigarety bez filtru, balené v ruce. Sice je to nepraktické, ale už si z normálních cigaret prostě nezakouřím tak dobře jako předtím. Chuť balených cigaret s úplně obyčejným tabákem za 50 Kč mi příjde plnější, výraznější a celkově je to lepší.

Jestli nekouříte, tak neodpovídejte.

Nejlepší odpověď
Kepler

Tvůj pocit z balených cigaret je správný. Ani tak nejde jestli je to bez filtru, nebo bez. Kdo balí, většinou vybírá dutinky s filtrem. Ale ten šmejd, co je v dnešních hotových cigaretách je prostě děs. Veškerý upravovaný tabák do cigaret obsahuje močovinu a další chemii.

Další odpovědi
briketka10

Kouřím el. cigaretu, ale občas ke kávě si zapálím
KISS superslim s jahodovou příchutí, která má jen
0,5 nik. 5 mg deh, 5 mg oxid. Jsou tedy slabé a s
filtrem. Bez filtru jsem začínala v mládí ze Startkami
za 4,–Kčs jenže to je už fakt dávno. Bylo mi 17 let.

Cenobita

To že cigarety obsahují močovinu to nic není, já bych tam přidával i kozí a králičí bobky, cigarety totiž smrdí stejně, jako když se pálí velbloudí trus. Chuť a vůně je opravdu plná 🙂

PS: Cenobita: odnaučený kuřák

Kulpix

Nekouřím, přesto odpovím. Kamarádi jsou kuřáci.

Kamarád začinal na ultra slim, potom na slim, pak na modrých pak na červených LM. Přešel na Petry a Chesterfieldky. Potom si kupoval Vážky a abák ROUTE 66 za 65/- kč. Potom, přešel zpět na PETRY A CHESTERFIELDKY. Prý mu s filtrem chutnají víc.

briketka10

Cenobita

Jak si to dokázal? Mě to prostě ne a ne nejde a to se snažím
sebevíc. Mám slabou vůli. Přestala jsem pít alkohol a to bylo,
tak jednoduchý ze dne na den, ale ty cíga jsou zlozvyk hnusnej!!