Klarka12

chutnají krůtí prsa, jako prsa z kuřete?

chystám se na svou krůtí premiéru a ráda bych věděla, co mě čeká 🙂 ten pták mě děsí 🙂

Nejlepší odpověď
gecco

Mno, podobně…
Nejsou tak suchá a ´bez chuti´ – krůta má mnohem lepší a kvalitnější maso, než kuře.
A pokud máš ráda kuřecí stehna, zkus si udělat ta krůtí – to je teprve rozdíl (jen je musíš péct tak dvě hodiny na cca 90°C, teprve pak přidat na nějakých 120°C na půl hodinky a na závěr ogrilovat, krůta má část šlach osifikovaných, tak aby se ti stehno pak dobře ´vykosťovalo´).
😉

Další odpovědi
Luxx

Ano, z krůty jde sice strach, ale maso z ní je v poho. :) Krůtí prsa mi připadají jako něco mezi vepřovým a kuřecím.

Zdroj: http://www.kru­timaso.cz/proc-kruti-maso/o-krutim-mase.html

Emefej

Mě osobně krutí prsa chutnají podstatně hůře než prsa kuřecí.

Děda Louda

Ne. Chutnají jako prsa z krůty.

Banán88

kruuuuuta je booooooziiiii­iiiiiiiiiiiii­iiiiii !!!!!!! nekecam.. fakt…

ivzez

A děsí Vás právem. Je to nejhorší maso,
které jsem jedla, přesněji tedy ochutnala,
dojedla jsem jenom brambory …

Krůtí maso se kuřeti se neblíží ani omylem,
je hrozně suché a slušně řečeno nedobré.

danuse1

Krůtí mám radši než kuřecí…ale děti chtějí pořád kuře…ale těch hormonů…tak kupuju bio, a je to rozhodně poznat, takže za mě jedině kvalitní bio maso. Odebírám bedýnky a maso v Bioslunecnici v Brně

lota

Ne, krůta je daleko lepší.