smutnydrak

chutná vám psí maso?…

Doplňuji:
Jahůdko…morče jsem nejedl a pes mi docela chutnal…a že mým otázkám nerozumíš není trgedie…asi budeš ještě dosti mladá,že?.. 😁

Nejlepší odpověď
Mili @

Ne, pes by mi nedovolil žrát mu z misky!
Doplňuji:
Já myslela maso pro pejsky…
No, ale psa – přítele člověka, byste byl schopen sež..t????

Další odpovědi
Jahoda

Nikdy jsem psa nejedla a nikdy nebudu. Vy jste ho snad někdy jedl? A zkoušel jste jíst to morče, jak jste tu psal? Nevím, co to je za otázky. Nechápu jejich význam…
Doplňuji:
Prosím? Je mi 29 let. A vyprošovala bych si to tykání, když mě vůbec neznáte. + Kdyby tyto otázky, které pokládáte Vy, položilo dítě 1. třídy, divit se nebudu. Ale že to napíše dospělý člověk,… To mi hlava nebere..

SinceX

Chlape, já Vám nechám sníst našeho učitele na fyziku, vy se dosytosti najíte a já nebudu mít problémy s fyzikou..;)

Elk

Já už psa jedl, to není špatný maso… replika z Cimrmanovy hry Cesta na Severní pól. Kdysi před více než 20 lety jsem ho ochutnal, nevadilo mi to, ale dnes už asi ne.