CTTON

Chtěly byste být vládcem světa?

Chtěly byste být vládce světa? Ptáte se jen žen?

Nejlepší odpověď
marci1

Ne, vládkyní světa bych nechtěla být. Stačí být vládkyní rodiny! 🙂

Další odpovědi
DoTazatel

Kdo ne…? :'D

Kelt

Tak za prvé oslovuješ a v tom slovese by mělo být měkké i. I když to budou ženy, muži a děti. A pokud bych byl tím vládcem světa, okamžitě povstane skupina lidé, kteří by mne sesadili. Takže raději se nauč vládnout tužce a papíru.

Kepler

Ne! Neměl bych žádné opravdové přátele a neustále se bál o svůj život.

TechLili

Ne

Ametyst

Ne, globalisté představují vše, čím pohrdám.

da ny

Ne,
a proč je otázka určena jen ženám? :)