jirka F

Chtěli byste být vyšetřovateli paranormálních jevů?

Inspiroval mě dnešní sen, vyšetřoval jsem v něm tři paranormální jevy, jeden z nich byl jak manželka nějakého pána začala najednou křičet a utekla 10 km od domu. Druhý a třetí už si moc nevybavuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Ne, nechtěl bych. K těmto jevům mám skeptický postoj. Myslím, že neexistuje nic takového jako paranormální jevy. Všechny jsou normální, možná i exotické, ale buď se za současného stavu vědy vysvětlit dají, nebo nedají.

Další odpovědi
Kelt

Tyto jevy jsou zajímavé a také je zajímavý pohled a názory na tyto jevy v historii. Ale vyšetřovat bych tyto jevy nechtěl.

Drap

Nedříve by mně zajímalo kdo a kolik bude platit. Potom bych se rozhodl.

paul1

Vyšetřovatelem bych nechtěl být, ale celkem by mně lákalo být při odhalení a vysvětlení některých jevů.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.