ratava

Chtěli jste se od mládí něčemu naučit, ale do dneška jste se k tomu neodhodlali?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Já jsem chtěla mluvit plynně anglicky, německy a taky se naučit něco francouzsky. Odhodlání by bylo, ale času už moc ne a taky nemám tolik peněz, abych mohla investovat do kurzů, protože jeden by nestačil. A vzhledem k věku to už asi nestihnu a to mi na radosti nepřidá.

Další odpovědi
Drap

Takových věcí je hned několik. Pravda je, že spoustu věcí jsem se už naučil, ale ještě jich spousta zbývá co bych rád zvládl. Bohužel do smrti už to asi nestihnu. A taky asi nemůžu umět všechno.

poa.li

Teď si uvědomuji, že snad ani ne…

Mapel

Taky mám takových věcí dost, ale nestíhám a také to určitě nestihnu, stále je co učit.

TeresaAnna

Chtěla bych hrát na klavír. Ale je mi jasné, že se k tomu v životě nedokopu :)