jjj123456789

Chtěli bysteb být nesmrtelní?

Odpovědi
www

V pravém smyslu slova rozhodně ne.
Každý je ale svým způsobem nesmrtelný, protože zde zanechává nějakou stopu (geny, vzpomínky, dílo..) 🙂

Awe

Ani za boha, k čemu by ti to bylo?
Doplňuji:
Vsadím se že za méně než 200 let by tě to přestalo bavit,hlavně vidět tvé milované jak kolem tebe umírají taky není nic příjemného a že by si jich zažil.Své děti a jejich děti a tak dále.Pak by ses pouze modlil za smrt jako vysvobození z tohoto zasraného světa :)

anonym

Ne – to bych si za ´chvíli´ ošoupal i berle!!
😁

pornoherec

Ne ! Předstva, že mi je napr. 1000 let a pracuji s kolegyní, která je ± stará mě děsí !

Mc Merkurion

a to zase já jo,to by se to krásně riskovalo,dal bys se k cirkusu a vydělal majlant…

Dane

Takhle uvažují lidé, kteří nejsou vyrovnaní se skutečnosti, že jednou zemřou. Prostě pro některé je těžké přiznat si, že jsou jen malým střípkem něčeho velkého.