Kepler

Chtěli byste znát řeč těla, nebo ji dokonce znáte?

Není to sice jako čtení myšlenek, ale hodně může napovědět. Mně by stačilo rozpoznat, zda dotyčný lže, nebo mluví pravdu. Málokdo dokáže mít poker-face. Řeč těla taky hodně napovídá o povaze osobnosti. Docela mě udivuje, že když ve své TV stanici představují své sympatické osobnosti, tak všichni muži mají založené ruce. Přeloženo: pozor, to jsem já, odmítavý, silný a s odstupem! Což je dost kontraproduktivní a hloupé.

Nejlepší odpověď
Dochy

Mno víš… Ono to někdy funguje, ale je třeba mít na paměti i to, že někdy nějaký pohyb uděláme právě jen proto, že v dané chvíli nám je fyzicky pohodlné.

Další odpovědi
nyjono

Je to hodně zajímavé.
Občas si na něco vzpomenu, třeba když někdo někam kouká, hledá odpověď – lže.
Ale většinou to moc nesleduji.
Líbí se mi ae seriál Anatomie lži. Věřím, že někteří experti poznají mnoho.

Ametyst

Chtěla bych, kdyby mě lidé víc zajímali. To, co popisuješ na mužích, mě uhodilo do očí u redaktora Šídla. Jednak neumí mluvit, a také se obrní rukama, působí skoro jako autista.

zjentek

Jiné vlastně ani nerozumím!

paul1

Někdy je řeč těla průhledná. Např. u některých politiků (nejmenuji) se stalo zykem, že při projevu kývají hlavou. Má to prý lidem říct, nebo napovědět, aby souhlasili s tím, co říkají. Či to funguje, nevím,

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.