zvonisek

Chtěli byste změnit svět k lepšímu?

Mám strach, že jednou nastane den, kdy lidstvo samo sebe vyhubí.

Nejlepší odpověď
Kepler

Jistě, ale nevím jak. Takovou moc žádný člověk od lidí nikdy nedostane. Tak sakra emzáci, kde pořád jste?

Další odpovědi
ivzez

Ten, kdo chce „zlepšit svět“, musí začít sám u sebe.
Jinak se nikam nedostane.

Co kdybyste svou energii pro změnu věnovala angličtině?
Tam máte větší šanci uspět.

anonym

A víte, že ani ne ? … Protože to nutně znamená přemlouvat aby se lépe chovali lidé, kteří o to nestojí a kteří se lépe chovat prostě nebudou protože to nepovažují za pro ně výhodné – ať už jde o obecnou služnost, zodpovědnost, ekologické vnímání, cokoliv, najde se spousta lidí kteří vás označí za sluníčkáře a naschvál budou svítit 10 kusy starých žárovek najednou. Tečka. Dalo by se říci, že velká část populace vás se snahou jakkoliv něco zlepšit preventivně pošle k šípku a z toho vyplývá jediný závěr. Starat se jen o sebe a nejbližší rodinný kruh a kruh přátel. Pokud byste chtěli zasáhnout dál, vrátí se vám to jako facka ať už byl váš záměr jakýkoliv …