Rokio

Chtěli byste žít ve starověkém Římě?

Ráj starověku

Odpovědi
Drap

Ano, jako senátor. Těm se dařilo v Římě a daří se jim i dnes v ČR.

dudu

Určitě by to bylo zajímavé dobrodružství. Je otázkou jak dlouho by dokázal imunitní systém ochraňovat naše tělo před tehdejšími patogeny. Římané např. velmi rádi konzumovali mírně zavinulé maso. Odborníci odhadují, že např. v Praze raného středověku bychom přežili asi tak měsíc.

lexx

jo, vybaven dnešními techn.vymoženostmi, to bych byl zakrátko senátor či imperátor

sesednizkola

No po precteni brutality Quo Vadis bych tam zit urcite nechtel. Jednouse neumim drzet hubu a mam moc rad lidi, nesnesl bych vsudypritomne bezduvodne zabijeni a smrt. Lidi byli nejspis tenkrat, az na par vyjmek, hrozne hloupi a zlí, takze bych se tam asi bal i podivat :D